ZATRESTBAND /cz

ORCHESTROJ

ČTVRTEK / 19.7. / 20:00
Výstaviště Praha Holešovice
Orchestroj

Orchestroj

Jde o absolutně mobilní svébytný hudebně - divadelní projekt, vycházející z našich mnohaletých dosavadních produkčních zkušenosti v oblasti netradičních představení, festivalů, divadel, koncertů a performancí.
ORCHESTRoj je objekt, ze kterého po hravé, divadelně – technicky pojaté formě overtury „vykvete“ celý živý bigband přičemž forma, obsah a provedení celé produkce tak nabere nebývale atraktivní podobu. Tyto tři složky projektu nemají hlavní ambici jen kultivovat či šokovat publikum, ale hlavně ho velmi kvalitně pobavit. Pobavit způsobem, který ještě na své cestě životem nepotkalo. Tento projekt ve formě, do jaké je koncipován nemá po celé Evropě obdobu, tedy ani v ČR.

Zatrestband

Zatrestband

Tento kmenový orchestr Tančírny Třešť je tu pro Vás pro všechny, kdo máte rádi swing, radost až do rána, tanec, saxofony, trombony, trumpety, no prostě vše, co jde spojit se slovy jazzband, big band, tančírna, gala večer, atakdále atakdále. Nejen Vysočina v brzké době pozná náš nový kulturní projekt Orchestrijón. Také Vám, kdož jste odpovědní za event marketing nebo produkci Vašeho večírku, jsme připraveni pomoci všemi zkušenostmi, které jsme za ta léta při svých cestách posbírali. Kvalitní zábava jak při našich koncertech, tak na vašich akcích je náš společný cíl.